AREÁL FESTIVALU

Aktívny outdoorový festival TRESET sa koná v uzavretom areáli Kempingu Borová Sihoť na Liptove. V ponuke je viacero možností ubytovania a stravovania. Počas trvania festivalu budú priamo v areáli alebo v jeho blízkosti organizované rôzne športové aktivity outdoorového zamerania.

UBYTOVANIE

Kemping Borová Sihoť poskytuje sociálne zariadenia, sprchy, chemické toalety a široké možnosti ubytovania. Základnou možnosťou je stanovanie v dvoch stanových mestečkách, rozdelené pre rodiny s deťmi a pre skupiny a mladých. Stany si bude možné prenajať a zakúpiť aj priamo na mieste. Druhou možnosťou je karavaning. Pokiaľ máte obytné auto, či príves, môžete sa ubytovať aj týmto spôsobom. Treťou možnosťou je ubytovanie v chatkách. V cene za festival je ubytovanie vo vlastnom stane na 2 noci. Iné možnosti ubytovania budú spoplatnené pri kúpe lístku (napr.prenájom stanu, chatka, karavan).

AKO SA K NÁM DOSTANETE

Kemping Borová Sihoť sa nachádza neďaleko štátnej cesty I. triedy č. 18, vedúcej do Liptovského Hrádku. Priame napojenie na diaľnicu D1 v oboch smeroch je buď v Liptovskom Hrádku alebo Liptovskom Jáne, odkiaľ je to len 5 minút na miesto. Parkovanie je možné priamo pred kempingom. Systém parkovania bude riadený tak aby bolo systematicky využité miesto na to určené.

AKO SA ZÚČASTNIŤ

Vstupenky si je možné zakúpiť jedine online cez položku LÍSTKY v menu tejto stránky a cez stránku www.trekland.sk. Vstup bude možný buď na všetky 3 dni (pi-so-ne) alebo 2 dni (so-ne) Po zakúpení vstupenky sa každý účastník môže prihlásiť na 4 hlavné aktivity - jednu v piatok, dve v sobotu, jednu v nedeľu. Na tieto aktivity je z organizačných dôvodov nutné prihlásenie. Okrem toho bude v areáli prebiehať aj široký sprievodný program, kde budú ďalšie aktivity s voľnou účasťou. Areál bude sprístupnený pre návštevníkov od 13:00hod.

HLAVNÉ AKTIVITY S POTREBNÝM PRIHLÁSENÍM:

Turistika, Beh, Rafting, Lezenie, Workout, Nordic walking, Aktívny fotoworkshop.

VEDĽAJŠIE AKTIVITY BEZ PRIHLÁSENIA:

Yoga, Orientačný beh, Tubing, Elektrobike...

Aktivít sa každý zúčastňuje na vlastnú zodpovednosť. Dospelí sú zodpovední za svoje deti.

DETI

Deti do 10 rokov majú vstup na festival v sprievode rodiča zadarmo. Staršie deti (do 18r.) budú mať zvýhodnený rodinný vstup - zadá sa pri kúpe rodinného lístka. K dispozícii bude animátor pre mladšie deti vo vyhradenom čase (piatok - 15:00 - 17:00, sobota - 9:00 - 11:00, 15:00 - 17:00, nedeľa - 9:00 - 11:00).

OBČERSTVENIE

Občerstviť sa budete môcť priamo v areáli v gastrozóne s jedlom a nápojmi, kde nebudú chýbať ani tradičné slovenské jedlá. Samozrejme nezabudneme ani na vegetariánov. K dispozícii je aj kempingová reštaurácia.

BEZPEČNOSŤ

Z bezpečnostných dôvodov je zakázané vstupovať do areálu so sklenenými fľašami, omamnými látkami, pyrotechnickými predmetmi, bodnými a strelnými zbraňami. Vo výnimočnom prípade urýchleného vyprázdnenia areálu prosíme návštevníkov, aby nepodliehali panike a riadili sa pokynmi organizátora. Evakuácia prebieha únikovými cetami vyznačenými v evakuačnom pláne, ktorý bude tiež súčasťou bulletinu, ktorý dostane každý účastník pri vstupe do areálu.

V prípade zranenia sú non-stop súčasťou festivalu zdravotníci, ktorí budú k dispozícii pri akomkoľvek zdravotnom probléme.

ODPAD

V areáli budú umiestené nádoby na triedený odpad. Spoločne sa teda budeme snažiť, čo najviac odpadu zrecyklovať.

PROGRAM

O moderovanie celého festivalu sa postará moderátor. O večernú zábavu sa zas postarajú kapely ... Hlavnými bodmi programu sú samozrejme outdoorové aktivity, ktorých sa môžete zúčastniť a ktoré zastrešujú svetové značky.

DOBROVOĽNÍCI

Ak máš nadšenie pre outdoorové aktivity a máš záujem byť súčasťou prvého outdoorového festivalu na Slovensku, radi Ťa medzi nami privítame. Získaš praktické skúsenosti, odnesieš si pekné zážitky a spoznáš kopec skvelých ľudí. Dobrovoľníkom sa môžeš stať, ak máš nad 15 rokov, do dovŕšenia 18. roku však len so súhlasom svojho zákonného zástupcu. 

ČO SI PRINIESŤ

Všetky základné veci potrebné ku kempingu. Vlastný stan, spacák a karimatku. Najrýchlejší si budú môcť prenajať stan a karimatku. Určite si nezabudnite doklady (občiansky preukaz a kartičku poistenca) a oblečenie aj pre prípad zlého počasia.

FOTO - VIDEO

Účastníci, kúpou lístka súhlasia s použitím foto a videa ich osôb pre ďalšie promovanie festivalu v tlači, videu, TV, sociálnych sietiach atď.

PSY

Vstup na festival majú povolené slušné, vychované a neagresívne psy.

ORGANIZÁTOR

TREKLAND s.r.o.   (viď. kontakty)

MAPA


                                                  .

                                                  .

                                                  .

                                                 .

                                                 .