TVM Metallica Tribute

Skladby ako The Unforgiven, Seek n´destroy, One... a kopec ďalších peciek Vás dostanú do varu v sobotný večer aj s chalanmi z kapely TVM Metallica Tribute z Košíc.

Členovia kapely:

Marcel - Lead Vocals
Marek - Guitar , Vocals
Frido - Drums
Brano - Lead Guitar
Peto - Bass Guitar


Revival skupiny Kabát, ktorá je považovaná odbornou i laickou verejnosťou za najlepšiu skupinu na československom trhu. 

Členovia kapely:

Patrik Imre- spev
Roland rollo Nagy - gitara, spev
Ondrej Tőke - gitara, spev
Peter Vojto Vojtek - basa, spev
Juraj Greeny Zelenák - bicie, spev

www.kabatrevival.sk 

Red Hot Chili Peppers (často skracované na "Red Hot" alebo "RHCP") je americká rocková skupina založená v Los Angeles v roku 1983. Dodnes vyhrali sedem cien Grammy a patria medzi najpredávanejšie hudobné skupiny všetkých čias, s predajom 80 miliónov nahrávok po celom svete. V roku 2012 bola skupina uvedená do Rock and Roll Hall of Fame.

Prinášame Vám revival tejto kapely, ktorý sa vyznačuje svojou skutočnou dokonalosťou. Stačí si pustiť ich video dať hlasnejšie volume a tešiť sa ako to chalani odpália na TRESETE :)

"My, členové "RHCP revival" jsme velkými "FANS" Red Hot Chili Peppers a založením tohoto projektu bychom rádi vzdali uznání tvorbě, která do značné míry ovlivnila naše vnímání rockové hudby.

Cílem je co nejpřesnější podání nejznámějších skladeb kapely. Naše "Live" vystoupení a většina hudebních forem skladeb je přebírána ze slavných koncertů (např. Live at Slane Castle)."

Animátori pre deti

K dispozícii budú animátorky Simona a Barbora  pre mladšie deti vo vyhradenom čase 

(piatok - 15:00 - 17:00, sobota - 9:00 - 11:00, 15:00 - 17:00, nedeľa - 9:00 - 11:00).

Partneri campingu

Súčasťou festivalu bude aj výstava stanov značiek Outwell, Easy Camp a Robens. Na prenájom budú k dispozícii dvojmiestne stany Easy Camp EQUINOX 200 (vrátane karimatiek). Počet je však obmedzený.

Oficiálny plagát, ktorý môžete poslať kamošom a známym, s ktorými sa budete chcieť zabaviť a zmerať si sily v aktivitách :)