WORKOUT

partner aktivity

Cvičenie s vlastnou váhou tela (street workout), vznikol v 90´tych rokoch v New Yorku a neskôr sa preniesol i k nám. Spolu si dáme do tela dostatočnú dávku klikov, drepov, zhybov... tak, aby to zvládol každý. Spálime tuk, naberieme svaly a precvičíme celé telo pomocou jednotlivých komplexných pohybov.

Naši tréneri - Milan a Naďa

Význam Body Beat Workout spočíva v prekonávaní vlastných limitov z čoho sa neskôr vytvoril slogan Beat Your Limits. Značka oficiálne uzrela svetlo sveta v roku 2011. Od samotného vzniku myšlienky Body Beat Workout,  cvičíme s vlastnou váhou najmä vo vonkajšom prostredí. Víziou bolo a je docieliť, aby si ľudia uvedomovali, že wourkout je pre ľudské telo prirodzenejší ako cvičenie so závažiami a činkami.

Body Beat Workout do popredia uvádza preferovanie zdravého životného štýlu a poukázanie na dôležitosť vytvárania športových a stravovacích návykov.

Tréningy sa rozdeľujú na skupinové, individuálne a streetworkoutové - ľudia sa učia ťažšie prvky workoutu. Pri cvičení sa využíva hrazda, workout parky, gymnastické kruhy, podložky a hlavne samotná príroda.

Značku Body Beat Workout sa snažíme prezentovať aj zábavnou formou a to rôznymi súťažami a akciami, kde sa ľudia spoznávajú a zároveň sa zabavia. Od vzniku sme usporiadali veľké množstvo eventov, sústredení, súťaží, spoločných rekordov a tisíce odtrénovaných klientov. Viac informácii nájdete na oficiálnom webe www.bbworkout.sk

Pri cvičení nezohráva dôležitú úlohu vek ani výkonnosť, pretože školení tréneri dokážu prispôsobiť jednotlivé tréningy podľa možností a schopnosti skupiny alebo jednotlivca.